Marmaris Klima Servisi
Marmaris Klima Servisi

Marmaris Klima Servisi

Ülkemiz turizm açısından dünyanın göz bebeği olan ülkelerin başında geliyor. Dört mevsimin bir arada yaşandığı bu topraklarda turizm denilince akla ilk gelen kentlerin başında Muğla iline bağlı olan Marmaris kenti geliyor. Kentte ağırlıklı olarak ılıman bir iklim hüküm sürdüğü için klima hem evlerde hem de işyerlerinde tercih edilen bir cihazdır. Yine de her türlü cihazda olduğu gibi klimalarda da dönem dönem sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda da biz Marmaris klima servisi olarak hem evlere, hem de tüm işyerlerine kesintisiz olarak yedi gün yirmi dört saat hizmet veriyoruz.

Klima Servisi Ne İş  Yapar?

Marmaris klima servisi olarak iki temel alanda hizmet veriyoruz. Bunların en başında mevcut klimaların markası, modeli fark etmeksizin bakımının yapılması geliyor. Bunun yanı sıra yine modeli ve markası fark etmeksizin tüm klimalar için tamir, onarım, gerekli olması durumunda parça değişimi işini alanında uzman, donanımlı eğitim almış mavi yakalı personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Sizlerden bize böyle bir istek geldiği zaman hiç zaman kaybetmeden sorunlarınızı hızlı ve kaliteli bir biçimde hallediyoruz.

Klima Servisi Fiyatları

Marmaris klima servisi fiyatlarımız ise son derece uygundur. Klimanın markasına modeline göre değişmez. Standart bir teknik servis ücretimiz vardır. Bakım ücretimiz ise farklıdır. Parça değişimi yapılır ise ekstra olarak parça değişim ücreti faturaya yansır. Kredi kartı ile ödeme ve nakit ödeme seçeneklerimiz vardır.

0252 692 51 17 Marmaris 7/24 Klima Servisi İçin Arayınız.

Klima Servini Ara